Тролейбус №8 поїде за звичним маршрутом

Тролейбусний маршрут №8 курсуватиме за звичним маршрутом до «Аляски» і не буде повертати ліворуч на кільці біля «Універсаму» на проспект Злуки. За словами начальника управління транспорту, комунікацій та зв’язку Ігоря Мединського, повернутися до попередньої схеми руху транспортників змусили результати проведеного моніторингу.

Нагадаємо, тиждень тому виконавчий комітет міськради прийняв рішення про зміну маршруту тролейбуса №8. Однак уже цього тижня відмовився від такого кроку.

– На тролейбусному маршруті №8 було проведено моніторинг щодо пасажиропотоку та ефективності здійснення повороту із вул. Тарнавського на проспект Злуки, – розповідає Ігор Мединський. – Ефективність виконання цього повороту була надзвичайно низькою. Саме тому на даний момент маршрутна мережа залишається сталою, як і була раніше. А курсувати на масив «Східний» через проспект Злуки даний маршрут не буде.

За словами начальника управління транспорту, для задоволення потреб перевезення пасажирів у місті будуть максимально використані можливості маршрутних таксі та тролейбусів. Зокрема, на маршруті №9 додатково курсуватимуть два тролейбуси. Ще стільки ж одиниць транспорту додадуть на маршрут №8. Проспект Злуки та масив «Східний» надалі сполучатиме лише маршрутне таксі №15.

– Інтервал руху цього маршруту не значний – 9-11 хвилин. Автобус перевозить три пасажири пільгової категорії одночасно, тому потреби тернополян будуть задоволені, – каже Ігор Мединський.

До слова, саме численні звернення мешканців проспекту Злуки стали поштовхом до зміни тролейбусного маршруту №8.

Коментарі закрито