На маршрут №8 додатково пустять два тролейбуси

На маршрут №8 додатково пустять два тролейбуси. Відповідне рішення 13 серпня прийняли члени виконавчого комітету Тернопільської міської ради.

Донедавна, за маршрутом №8 «Леся Курбаса – Газопровід» у будні дні курсували два тролейбуси. Через ремонт дорожнього покриття на вулиці Збаразькій тролейбуси за цим маршрутом пустили через Східний масив, і лише зранку та ввечері.

– З відновленням руху по вулиці Збаразькій та з отримування чергової партії тролейбусів з Чехії ми матимемо можливість до двох наявний тролейбусів на маршруті №8 додати ще два, – зазначив перший заступник директора КП «Тернопільелектротранс» Володимир Зелінський.

Нагадаємо, тролейбуси на маршруті №8 курсують такими вулицями: Леся Курбаса, Морозенка, Симоненка, Тарнавського, Злуки, Збаразька, Богдана Хмельницького, Руська, Острозького, Шептицького, Живова (через зупинку «Центральний ринок»), Микулинецька (до кінцевої зупинки «Газопровід»), Микулинецька, Острозького, Пирогова, Гоголя, Богдана Хмельницького, Збаразька, Злуки, Тарнавського, Володимира Великого.

Advertisements

Коментарі закрито