Тернополян возить «Тролейбус щастя» (фото)

Незвичний транспорт – «Тролейбус щастя» – відтепер курсує вулицями файного міста. Такий тролейбус – із повітряними кульками, справжніми музиками, прикрасами ручної роботи, цитатами про щастя, дитячими творами, малюнками, прикріпленими на сидіннях, – єдиний в Україні.

Ідея створення, як виявилося, належить… студентам. А почалося все з конкурсу.

– Цього року Тернопільська міська рада спільно з Тернопільським національним педагогічним університетом ім. В. Гнатюка і громадською ініціативою «Громада і місто» проводили конкурс студентських проектів, ­ – зазначив заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Леонід Бицюра. – Ідей було дуже багато, адже участь у конкурсі взяли 170 магістрантів. Але переможців лише четверо, тому їхні проекти і реалізовують. Власне, однією з ідей було створення Музею щастя. Студентка розробила цілу концепцію, проте наразі нам вдалося реалізувати лише частину задуму і зробити «Тролейбус щастя». Але в майбутньому плануємо відкрити у Тернополі Музей щастя.

До слова, Леонід Олексійович разом зі студентами педагогічного університету й тернополянами випробували новинку. Пасажири сьогодні проїзд не оплачували, але отримували символічні талони з передбаченнями і  цукерки.

– Багато людей у нашому місті сумні і похмурі, а так хочеться, щоб усі посміхалися і просто були щасливі, – зізнається авторка ідеї, студентка-магістрантка факультету іноземних мов ТНПУ ім. В. Гнатюка Оксана Брикайло. – А для щастя і чудового самопочуття потрібно зовсім мало.  Думаю, після поїздки в такому транспорті гарний настрій гарантовано.

Варто зазначити, тролейбус обрали один з найбільших і найновіших. Сьогодні він курсував за маршрутом №2, а від завтрашнього дня «Тролейбус щастя» возитиме тернополян за маршрутом №11. Неповторну атмосферу створювала  музика у виконанні студентів Інституту мистецтв ТНПУ ім. В. Гнатюка. Почути її можна сьогодні у тролейбусі протягом дня. Однак уже від завтра студенти-співаки будуть їздити лише раз, тому їхати під звуки польки чи весільного маршу пощастить не всім.

DSC_0415 DSC_0387 DSC_0396 DSC_0400

Коментарі закрито