Через «казну» тролейбусники втратили 100 тисяч гривень

На останній сесії Тернопільської міської ради було прийнято рішення про надання фінансової підтримки КП «Тернопільелектротран» у розмірі 100 тисяч гривень.

Як повідомив директор КП «Тернопільелетротранс» Андрій Мастюх, ці кошти мають піти на покриття кредиторської заборгованості за уже придбані минулого року тролейбуси.

– У зв’язку з тим, що минулого року місцеве казначейство так і не отримало від центральної влади право на проведення оплати міських грошей за придбання чеських тролейбусів, на сьогодні несемо збитки курсової різниці. На рівному місці ми втратили близько 10 тисяч доларів у гривневому еквіваленті. Довелося в міському бюджеті вишукувати ці кошти. Питання в тому, чи отримає нині казначейство дозвіл на проведення цієї оплати, – зазначив Андрій Павлович.

Зауважимо, якщо не погасити попередні борги, Тернопіль не зможе придбати наступну партію чеських тролейбусів, на які в бюджеті вже передбачені кошти.

– До того часу, поки ми не погасимо заборгованість за тролейбуси придбані в 2013 році, про інші, на які теж вже виділені кошти в сумі 1,37 млн. грн., з потенційними постачальниками не можемо говорити, адже в нас є більше 4 місяців заборгованість. Такий факт може негативно відбитися як на проведенні наступного тендеру, так і на формуванні ціни продавця. Останній у вартість тролейбуса одразу «забиватиме» свої ризики, адже має приклад, коли КП «Тернопільелектротранс», не по власній вині, з великим запізненням проводить проплату, – зауважив Андрій Мастюх.

Коментарі закрито