Тернопіль відвоював у ЛАЗа три автобуси

Тернопільські тролейбусники при тісній співпраці з міський головою Сергієм Надалом та львівським губернатором Віктором Шемчуком зуміли відвоювати в Львівського автомобільного заводу транспортні одиниці, гроші за які були сплачені ще в 2008 році, повідомляє кореспондент «Номер один».

 Ще в 2008 року Тернопіль мав отримати два тролейбуси, а загалом на умовах договору – цілих сім від Львівського автомобільного заводу. За транспортні засоби було сплачено частину суми, а саме 2,11 млн. грн. Акурат – це були гроші за два тролейбуси. Час минав, а умови договору ЛАЗ не спішив виконувати. КП «Тернопільелектротранс» звернулося до суду, який зобов’язав львів’ян поставити техніку, але вони цього не зробили. Державна виконавча служба теж безуспішно намагалася виконати рішення суду протягом чотирьох(!) років. І лише коли до Львова губернатором прийшов уродженець Тернополя Віктор Шемчук, справа зрушилася з мертвої точки. При тісній співпраці Шемчука і міського голови Тернополя Сергія Надала, котрий підключив всі свої зв’язки, були пророблені всі можливі варіанти. У підсумку, оскільки на складі ЛАЗу тролейбусів не було, суд прийняв компромісне рішення – повернути Тернополю навзамін двох тролейбусів – три автобуси.

Вчора, 12 червня, представники КП «Тернопільелектротранс» приїхали до Львова на завод, щоб забрати техніку, однак львів’яни намагалися завадити цьому всіма можливими методами. У підсумку, при допомозі представників міліції автобуси були вивезені з території ЛАЗу та успішно прибули до Тернополя.

Коментарі закрито