Тернополяни пересядуть у тролейбуси?

Відколи проїзд у тернопільських маршрутках подорожчав з 2 гривень до 2,50, пасажири у час-пік буквально беруть штурмом тролейбуси. Не з добра, мабуть. Люди хочуть бодай трохи зекономити. А економія таки суттєва — цілісінька гривня. Вартість проїзду у тролейбусі залишилася на попередньому рівні — 1,50 грн. 

— Здається, що та гривня, але за два проїзди економлю на третій, — зізнається тернополянка Надія Гнитищак. — Коли маю час, обов’язково чекаю на тролейбус. А чим, скажіть, комфортніші маршрутки? Натрамбується людей, що й дихнути неможливо…

Та чи довго протримається така різниця у вартості проїзду у маршрутках та тролейбусах? У комунальному підприємстві «Тернопільелектротранс» кажуть, що наразі не йде мова про подорожчання проїзду у тролейбусах, але й не особливо обнадіюють, що так буде довго. Бо ж відомо, що тариф на проїзд у цьому екологічному виді транспорту вже давно збитковий. До речі, серед тернополян останнім часом зріс попит на місячні проїзні квитки у тролейбусах. Вартість такого квитка для підприємства вартує 169 гривень, для громадян — 127, колись популярних студентських та дитячих місячних квитків нині не пропонують.

«Нова Тернопільська газета»

Коментарі закрито