Держава заборгувала тернопільським тролейбусникам 2,1 млн. грн.!

Skoda 15Tr №155

За 2012 рік заборгованість перед тролейбусним депо за перевезення пільгових категорій громадян складає 2,1 млн. грн., що вдвічі більше, ніж у 2011 році. Про це повідомив директор КП «Тернопільелектротранс» Андрій Мастюх.

– Отримуємо замкнуте коло: підприємство немає обігових коштів – невідремонтовані тролейбуси, немає пасажира – немає оплати в касу, відсутні кошти – своєчасно невиплачена зарплата. Ми намагаємося за рахунок інших доходів підприємства, які в 2012 році склали 1,1 млн. грн., все-таки виходити із ситуації, але навіть це не вирішує проблему заборгованості. Тому проблеми таких підприємств, як наше, лягають на плечі органів місцевого самоврядування, – заявив Андрій Павлович.

Загалом у 2012 році тернопільським тролейбусникам з передбачених субвенцій у розмірі 13,2 млн. грн. за планові перевезення пільговиків виділено 11,1 млн. грн. Тобто держава за перевезення 7,4 млн. пільгових пасажирів виконала взяті на себе зобов’язання, а 1,4 млн. пільговиків перевезені за рахунок власних коштів підприємства.

Advertisements

Коментарі закрито