Триває заміна ліні на вул. Крушельницької та Замковій (фото, відео)

Заміна контактного дроту

У Тернополі на вулицях Крушельницької та Замковій триває заміна тролейбусних контактних проводів.

Працівники тролейбусного депо, з якими кореспондент ДОБИ спілкувався на місці події, кажуть, що лінія на вулицях Крушельницької та Замковій прийшла в непридатність із двох причин. По-перше, дроти, які проклали у 1990 році, є тоншими, ніж на інших вулицях. По-друге, маршрутом №10 їздять переважно тролейбуси-гармошки “ЮМЗ”, які й без того досить сильно навантажують контактну мережу. Також свого часу навіть був випадок, коли проводи загорілися, – розповідають вони.

За словами головного інженера КП “Тернопільелектротранс” Ростислава Кулини, ремонт лінії проводять там, де це є сьогодні вкрай необхідно.

Роботи із заміни дротів розпочалися ще в ніч на 21 листопада. Однак, зважаючи на вихідні, коли вулицями їздить менше транспорту, і сприятливу погоду, ремонт проводять також удень. Усі роботи планують завершити до понеділка, 26 листопада.

Заміна контактного дроту Заміна контактного дроту Заміна контактного дроту Заміна контактного дроту Заміна контактного дроту Заміна контактного дроту Заміна контактного дроту Заміна контактного дроту Заміна контактного дроту Заміна контактного дроту Заміна контактного дроту Заміна контактного дроту

Advertisements

Коментарі закрито