Допоки по Тернопільському ставі хожитимуть теплоходи?

Теплоходи "Герой Танцоров" та "Капітан Парій"

Цьогорічна осінь тішить Тернопіль погожою і теплою погодою. Сприятливі синоптичні прогнози і на найближчі дні. Поки ще тепло тримається на дворі тернополяни і гості міста можуть насолоджуватися і прогулянками Тернопільським ставом.

– Враховуючи те, що погодні умови нам сприяють і по сьогоднішній день, ми й надалі будемо дарувати тернополянам радість поїздки-прогулянці на теплоході нашим Тернопільським ставом. Розуміємо, що тернопільський став це є родзинка нашого міста. Відповідно, ми будемо використовувати це до того, допоки нам погода буде сприяти, – запевняє директор комунального підприємства «Тернопільелектротранс» Андрій Мастюх.

Цього року теплоходи «Герой Танцоров» і «Капітан Парій» розпочали сезон наприкінці квітня.

– За шість місяців, тобто, по сьогоднішній день, ми перевезли 23,5 тисячі наших відвідувачів, що перевищує більш, ніж на тисячу, у порівнянні з 2011 роком, – повідомив Андрій Мастюх.

Сьогодні на тернопільському ставі почергово працює один з теплоходів. Коли є така необхідність і охочих покататися багато, на воду спускають і другий катер. Нагадаємо, що вартість квитків цього сезону залишилась незмінною. 10 гривень коштує проїзд по колу і 5 гривень в одну сторону до Дальнього пляжу. Дитячий квиток коштує, відповідно, 5 і 2,50 гривні.

За Збручем

Advertisements

Коментарі закрито