Плани тролейбусного поповнення на 2012 рік

У наступному році тролейбусний парк нашого міста поповниться новими-старими машинами. У бюджеті закладуть кошти на придбання п’яти тролейбусів, щоправда не нових, а тих що були в користуванні.

– Якщо автобус коштує до 400 тисяч гривень, то тролейбус понад 2 мільйони гривень. При тому, що тролейбус возить у необмеженій кількості пільговиків, то його термін окупності може скласти багато років. Тому ми будемо купляти тролейбуси не нові, але у хорошому стані, – пояснив міський голова Сергій Надал.

Також мерія намагатиметься забрати і два нових тролейбуси у Львівського автомобільного заводу. Ще три роки тому за них заплатили з міського бюджету гроші, але підприємство свої зобов’язання так і не виконало.

– Тут поки є проблема. Є рішення суду, яке зобов’язує передати тролейбуси Тернополю. Але їхня тодішня вартість, за рішенням суду, більш ніж у два рази менша від теперішньої. Я розмовляв з паном Чуркіним (глава правління холдингу ЛАЗ – прим. авт.), який сказав, що вони реально не можуть їх передати. Бо нинішня вартість тролейбусу 2 мільйони, а вони мусять передати їх за 800 чи 900 тисяч. Це їхня внутрішня проблема. Хоча вони погоджуються із тим, що вони мають їх віддати, – зауважив мер.

За метеріалами «За Збручем»

Коментарі закрито